Розетка з заземленням + USB "AXIS"
Розетка із заземленням + USB AXIS – вилка з розеткою та вбудованими USB портами дозволить вам підключити різні електроприлади до мережі та одночасно підзарядити різні пристрої через USB-виходи.
Заземлення в AXIS забезпечує безпеку від ураження електричним струмом, а також захищає ваші електронні пристрої від перенапруги та можливих пошкоджень.
З розеткою USB AXIS вам не потрібно шукати додаткові адаптери, швидко і зручно заряджайте ваші смартфони, планшети та інші гаджети.
Характеристики:
- Тип товару - Перехідник(адаптер)
- Напруга живлення - 220 - 250В
- Максимальне навантаження - 16 А
- Наявність USB – 2 шт
- Наявність індикатора - Так
- Ступінь захисту - IP20
- Технічні особливості - із заземленням
- Матеріал – Пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип силового роз'єму | Вилка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Переносной |
| Розетка переносна | Так |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри (ДхШхВ) | 70 мм * 86 мм |
| Робоча напруга | 250 V |
| Додатково | Розетка з заземленням + 2 USB max. 2.1A |
| Номінальний струм | max 16А |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Наявність USB | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144,63 ₴
