
Лампа діодна "GIGA - 4" 4W 6400К , E14
93,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-046-0004-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа діодна "GIGA - 4" 4W 6400К , E14
Світлодіодна лампа GIGA - 4 з цоколем Е14 призначена для використання в холодильниках, швейних машинках, а також у різних компактних світильниках, таких як підсвічування картин. Завдяки малому розміру таких світлодіодних ламп є можливість їх встановлення у важкодоступних місцях.
Дана модель споживає 4Вт і при цьому випромінює яскравий світловий потік 360LM.
Тип цоколя такої лампи – Е14
Характеристики:
- Потужність, Вт - 4
- Напруга, В - 220-240
- Тип цоколя – Е14
- Температура світіння – 6400К
- Світловий потік – 360 Лм
- Висота - 60 мм
- Діаметр - 22 мм
- Кут розсіювання ° - 360 °
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 4 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 32 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 360 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 360° |
| Розміри (ДхШхВ) | 60 мм*22мм |
| Термін експлуатації | 25 000 рік. |
| Аналог лампи розжарювання | 32 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Тип цоколя | E14 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Особливості лампочки | Для холодильника |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93,90 ₴