Світильник накладний "SHARK-24" 24W 6400K (білий)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 335 мм * 90 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут виявлення | 360° |
| Дальність виявлення | max.8m |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 716,68 ₴
