Датчик руху "TUCSON"
Даний датчик відноситься до енергозберігаючих приладів
Датчик руху призначений для автоматичного керування включенням лампи чи інших приладів
Принцип його дії ґрунтується на уловленні інфрачервоного випромінювання людського тіла.
Як тільки в зону роботи датчика потрапляє людина, пристрій включає освітлення.
Датчик руху накладного типу монтажу, встановлюється в приміщеннях і допомагає економити електрику, включаючи освітлення коли це дійсно необхідно.
Може інтегруватись у різні охоронні системи.
Сам собою може відлякувати грабіжників, т.к. включає освітлення під час спрацьовування на рух
Усі налаштування здійснюються за допомогою регуляторів, які розташовані під датчиком руху.
Характеристики датчик руху 180° TUCSON Horoz Electric:
- Напруга - 220-240V/50Hz
- Максимальне навантаження - 800Вт
- Дальність виявлення - до 12м
- Кут захоплення - 180°
- Час затримки - від 10 секунд до 15 хвилин
- Висота установки - не вище 2,5м
- Потужність - 0,1-0,45W
- Ступінь захисту, IP - IP44
- Розміри - 80х65х50мм
- Колір корпусу - білий
- Матеріал - пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Максимальна затримка контролю | 900 сек |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Тип датчика | Вбудований |
| Способи установки | Настінний, На раму, Вертикальний |
| Кут огляду | 180 град. |
| Потужність | 800 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри (ДхШхВ) | 80 мм*65 мм*50 мм |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Кут виявлення | 180° |
| Дальність виявлення | max 12 m ± 2m |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 436,55 ₴


