
Лампа Світлодіодна "PREMIER - 18" 18W 6400К A60 E27
106,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-006-0018-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа Світлодіодна "PREMIER - 18" 18W 6400К A60 E27
Потужна світлодіодна лампа PREMIER - 18 18W використовується для освітлення приміщень, гаражних просторів, різних складських приміщень, промислових об'єктів і т.д.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 180Вт в порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи PREMIER - 18:
- Температура світіння - 6400К
- Тип цоколя - E27
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 70мм
- Світловий потік, Лм - 1600
- Потужність - 18Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 18 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 180 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 175-250 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 128 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 160° |
| Розміри (ДхШхВ) | 128 мм * 70 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 180 W |
| Робоча напруга | 175-250V |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106,80 ₴

