Прожектор світлодіодний з датчиком руху "PARS/S-20" 20W 6400K - джерело освітлення з датчиком руху.
Призначений для освітлення територій, тротуарів, будмайданчиків, дворів, парковок тощо. Завдяки використанню світлодіодів досягається велика економія порівняно із звичайними лампами розжарювання – до 90%, щодо люмінесцентних ламп та енергозберігаючих – до 50-70%.
Переваги:
- Економія коштів за рахунок низького рівня споживання електроенергії
- Встановлення напрямку світла під необхідним кутом
- Герметичний корпус ІР65 (захищає прилад від попадання вологи та пилу)
- Безпечний - не містить ртуті та шкідливих випромінювань
- Мінімальний розмір, при потужному світінні;
- Тривалий термін експлуатації, без додаткового обслуговування;
- Легкість монтажу на будь-яку поверхню (накладну).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 14.1 см |
| Висота | 17.3 см |
| Ширина | 2.8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 141 мм * 173 мм * 28 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 160 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Додатково | з датчиком руху |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504,71 ₴
