
Світильник світлодіодний для високих стель LED "ASPENDOS-150" 150 W
2 216,05 ₴
- Немає в наявності
- Код: 063-004-0150-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник світлодіодний для високих стель LED "ASPENDOS-150" 150 W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 1200 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Кут розсіювання | 87 ° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 150 |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 176,8 мм * 347,7 мм |
| Світловий потік | 14250 Lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 65 |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 216,05 ₴