
Світильник підвісний "METEOR" Е27 (круглий) хром
1 521,24 ₴
- В наявності
- Код: 021-014-0001-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний "METEOR" Е27 (круглий) хром
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Хром |
| Виробник | Horoz Electric |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | max. 60 W |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Розміри (ДхШхВ) | 230 мм* 140 мм* 1200 мм |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Додатково | высота регулюється |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 521,24 ₴
