Світильник врізний "VANESSA-5" 5W 6400K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 40 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 75 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 27,4° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 5 |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 90 мм * 43 мм |
| Світловий потік | 341 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253,26 ₴
