
Світильник точковий білий "KARANFIL-R" круглий MR16
162,87 ₴
- Готово до відправки
- Код: 015-022-0050-010
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник точковий білий "KARANFIL-R" круглий MR16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | мах 50W |
| Робоча напруга | 22-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 85 мм*32 мм |
| Степінь захисту IP | ІР20 |
| Тип цоколя | MR16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162,87 ₴