
Світильник накладний квадрат."SANDRA-SQ15" 15W 4200K чорний
544,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-045-0015-060
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний квадрат."SANDRA-SQ15" 15W 4200K чорний
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED.
Переваги світлодіодної панелі SANDRA-SQ15:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника – накладний
- Напруга мережі – 185-265 B
- Потужність лампи - 15 Вт
- Колір світіння 4200K
- Світловий потік – 1050 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 182х182х120 мм
- Колір – чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 15 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кут розсіювання | 100° |
| Розміри (ДхШхВ) | 182 мм * 120 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Робоча напруга | 185 - 264 V |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 544,68 ₴