Світильник акумуляторний SMD LED "GOMEZ" 16W - компактний світлодіодний ліхтар, який працює від акумулятора. Зручна модель переносного освітлювача ідеально підходить для аварійного освітлення.
На відміну від ручних ліхтариків, GOMEZ не створює концентрований промінь світла, а плавно розсіює освітлення навколо.
Дана модель світлодіодного ліхтаря має можливість встановлення на поверхні або кріплення під пологом намету, стелі укриття, гілок дерев тощо. Однак важливо пам'ятати, що ліхтар має базовий захист від вологи та пилу – IP20 і не призначений для екстремальних умов, таких як дощ чи занурення у воду.
Галузь застосування:
- промислові об'єкти;
- приватних домоволодіння;
- освітлення на природі (намети, кемпінг);
- резервне висвітлення;
- евакуаційне висвітлення.
Характеристики:
- Джерело світла – світлодіоди типу SMD LED
- Потужність, Вт - 16
- Колір світіння - 8000К, 12000К
- Світловий потік - 160 lm - 310 lm
- Тривалість робіт - макс потужність - 2 год, мін потужність - 4 год
- Час зарядки - 20-24ч
- Живлення - від акумулятора 2 * 4V 2000mAh Sealed-Acid
- Розмір – 190х60мм
- Ступінь захисту - ІР20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 310 лм |
| Розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 16 |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 8000 К - 12000К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність лампи | 16 Вт |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Мінімальний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | От сети |
| Час роботи | 4 час |
| Особливості ліхтаря | Вбудований акумулятор |
| Колір | Білий |
| Тип ліхтаря | Підвісний |
| Стан | Нове |
| Кріпити | Крючок |
| Ємність акумулятора | 4000 мАч |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Час заряджання акумулятора | 20 час |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364,46 ₴

