Прожектор світлодіодний "LEOPAR-100" 100W 6400K
Світлодіодний прожектор призначений для фасадного підсвічування різних будівель, пам'ятників, кафе тощо.
Даний прожектор ідеально підходить для підсвічування стадіонів, стоянок, автосалонів, освітлення дворів, садових ділянок, ландшафтне підсвічування, реклама, підсвічування газонів.
Завдяки технології LED цей прожектор дає максимальний рівень підсвічування, при цьому витрачає не багато електроенергії.
Переваги:
- Вологозахищений IP65, підходить для вуличного використання;
- Легкість монтажу та компактні розміри;
- Економічне енергоспоживання;
- Алюмінієвий корпус із порошковим фарбуванням забезпечує стійкість до навколишнього середовища;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 8500 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 25.3 см |
| Висота | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 100 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 253 мм * 280 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 800 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 597,77 ₴
