Прожектор світлодіодний "LEOPAR-200" 200W 6400K, 4200К
Світлодіодний прожектор призначений для фасадного підсвічування різних будівель, пам'ятників, кафе тощо.
Даний прожектор ідеально підходить для підсвічування стадіонів, стоянок, автосалонів, освітлення дворів, садових ділянок, ландшафтне підсвічування, реклама, підсвічування газонів.
Завдяки технології LED цей прожектор дає максимальний рівень підсвічування, при цьому витрачає не багато електроенергії.
Переваги:
- Вологозахищений IP65, підходить для вуличного використання;
- Легкість монтажу та компактні розміри;
- Економічне енергоспоживання;
- Алюмінієвий корпус із порошковим фарбуванням забезпечує стійкість до навколишнього середовища;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колірна гамма | Холодний білий, Нейтральний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Світловий потік | 17000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 34.5 см |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 200 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 310 мм * 345 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 1600 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Колірна температура, К | 6400K, 4200K |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 421,45 ₴
