Прожектор світлодіодний "LION-500" 500W 6400K
Використовується для зовнішнього освітлення складських приміщень, парків, вулиць, фасадів будівель, вітрин, автомийок, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів. Висока ефективність світлодіодів дає можливість висвітлити необхідну територію ступінь пило- та вологозахисту - IP65. Прожектор не боїться вологи, опадів, пилу. У цьому прожекторі використовуються технології освітлення SMD LED, що забезпечує впевнене освітлення, термін служби до 50 000 годин безперервного світіння.
Переваги світлодіодного прожектора LION-500:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів (пилу, вологи, низьких температур).
- швидкий та зручний монтаж.
Комплект поставки
- прожектор світлодіодний – 1шт.
- інструкція з експлуатації – 1шт.
- інструкція з встановлення – 1шт.
- упаковка - 1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 42500 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 72 см |
| Висота | 56 см |
| Ширина | 9.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 500 |
| Кут розсіювання | 100° |
| Розміри (ДхШхВ) | 560 мм * 720 мм * 98 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 г. |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 051,96 ₴
