
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER-10" 10W 6400K
1 350,58 ₴
- Немає в наявності
- Код: 068-012-0010-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER-10" 10W 6400K
Автономний, мобільний LED прожектор з акумуляторною батареєю, підключенням сонячної панелі та пультом дистанційного керування. Використовується для зовнішнього освітлення складських приміщень, парків, вулиць, фасадів будівель, вітрин, автомийок, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, виїздів на природу, кемпінгу. Висока ефективність світлодіодів дозволяє висвітлити необхідну територію. Ступінь пило- та вологозахисту - IP65, прожектор не боїться вологи, опадів, пилу. У цьому прожекторі використовуються технології освітлення SMD LED, що забезпечує тривалий термін служби.
Переваги світлодіодного прожектора TIGER-10:
- економічність.
- автономність.
- альтернативне джерело живлення.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів (пилу, вологи, низьких температур).
- швидкий та зручний монтаж.
Комплект поставки:
- прожектор світлодіодний – 1шт.
- сонячна панель – 1шт.
- пульт управління – 1шт.
- кабель – 1шт.
- інструкція з експлуатації – 1шт.
- інструкція з встановлення – 1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Світловий потік | 300 лм |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Висота | 14 см |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 10 |
| Розміри (ДхШхВ) | 140 мм * 160 мм * 50 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 г. |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Додатково | Розмір батареї - 175мм*260мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Час заряджання | Час заряджання — 4-6 років |
| Тривалість роботи від акумулятора | 12-15 року |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350,58 ₴