
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER-100" NEW 100W 6400K
3 922,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-012-0100-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER-100" NEW 100W 6400K
Автономний, мобільний LED прожектор з акумуляторною батареєю, підключенням сонячної панелі та пультом дистанційного керування. Використовується для зовнішнього освітлення складських приміщень, парків, вулиць, фасадів будівель, вітрин, автомийок, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, виїздів на природу, кемпінгу. Висока ефективність світлодіодів дозволяє висвітлити необхідну територію. Ступінь пило- та вологозахисту - IP65, прожектор не боїться вологи, опадів, пилу. У цьому прожекторі використовуються технології освітлення SMD LED, що забезпечує тривалий термін служби.
Переваги світлодіодного прожектора TIGER-100:
- економічність.
- автономність.
- альтернативне джерело живлення.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів (пилу, вологи, низьких температур).
- швидкий та зручний монтаж.
Комплект поставки:
- прожектор світлодіодний – 1шт.
- сонячна панель – 1шт.
- пульт управління – 1шт.
- кабель – 1шт.
- інструкція з експлуатації – 1шт.
- інструкція з встановлення – 1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Світловий потік | 890 лм |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 100 |
| Розміри (ДхШхВ) | 260 мм * 320 мм * 90 мм |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Додатково | Розмір батареї - 338мм* 288мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Час заряджання | Час зарядки - 4 - 6год сонячна погода |
| Тривалість роботи від акумулятора | 12-15 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 922,68 ₴