Світильник врізний "ALEXA-20" 20W 7000К (білий)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 115 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 7000К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 20 |
| Робоча напруга | 160-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 145 мм * 32 мм |
| Світловий потік | 1500 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 281,24 ₴
