Світильник LED 48W "TETRA-48" 6400К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 390 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 48 |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм * 70 мм * 27 мм |
| Світловий потік | 3025 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267,96 ₴
