Датчик руху "FOCUS" чорний
Даний датчик відноситься до енергозберігаючих приладів
Датчик руху призначений для автоматичного керування включенням лампи чи інших приладів
Принцип його дії ґрунтується на уловленні інфрачервоного випромінювання людського тіла.
Як тільки в зону роботи датчика потрапляє людина, пристрій включає освітлення.
Датчик руху накладного типу монтажу, встановлюється в приміщеннях і допомагає економити електрику, включаючи освітлення коли це дійсно необхідно.
Може інтегруватись у різні охоронні системи.
Сам собою може відлякувати грабіжників, т.к. включає освітлення під час спрацьовування на рух
Усі налаштування здійснюються за допомогою регуляторів, які розташовані під датчиком руху.
Характеристики датчик руху 360° FOCUS Horoz Electric:
- Напруга - 220-240V/50Hz
- Максимальне навантаження - 1000Вт
- Дальність виявлення - до 6м
- Кут захоплення - 360°
- Час затримки - від 10 секунд до 15 хвилин
- Висота установки - не вище 4м
- Ступінь захисту, IP - IP20
- Розміри - 115х55мм
- Колір корпусу - чорний
- Матеріал - пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Максимальна затримка контролю | 900 сек |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Дальність виявлення руху: | 6 м |
| Способи установки | Стельовий, Всередині приміщень |
| Кут огляду | 360 град. |
| Потужність | 1000 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри (ДхШхВ) | 115 мм*55мм |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Кут виявлення | 360° |
| Дальність виявлення | max 6 m ± 1m |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 377,36 ₴

