
Лампа світлодіодна "PREMIER - 10" 10W 4200К A60 E27
54,74 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-006-0010-033
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "PREMIER - 10" 10W 4200К A60 E27
Потужна світлодіодна лампа PREMIER - 10 10W використовується для освітлення приміщень, гаражних просторів, різних складських приміщень, промислових об'єктів і т.д.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 100Вт в порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи PREMIER - 10:
- Температура світіння - 4200К
- Тип цоколя - E27
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 60мм
- Світловий потік, Лм - 1000
- Потужність - 10Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Сигнальна |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 10 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 175-250 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 160° |
| Термін експлуатації | 25 000 рік. |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54,74 ₴

