
Лампа світлодіодна "MEGA - 5" 5W 2700K G9
129,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-011-0005-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "MEGA - 5" 5W 2700K G9
Світлодіодна лампа MEGA - 5 з цоколем G9 відмінна енергоефективна заміна старої галогенної лампи.
Дана модель споживає 5Вт і при цьому випромінює яскравий світловий потік 230LM.
Тип цоколя такої лампи - G9
Застосовується в люстрах та точкових світильниках з патроном G9.
Світлодіодна лампа MEGA - 5 має напівпрозору силіконову колбу у формі капсули.
Характеристики:
Потужність, Вт - 5
Напруга, В - 220-240
Тип цоколя - G9
Температура світіння – 2700К
Світловий потік – 230 Лм
Висота - 54 мм
Діаметр - 16 мм
Кут розсіювання ° - 360 °
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | G9 |
| Потужність | 5 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 230 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 54 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 360° |
| Розміри (ДхШхВ) | 54 мм*16м |
| Термін експлуатації | 20 000 рік. |
| Аналог лампи розжарювання | 40 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 2700К |
| Тип цоколя | G9 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129,50 ₴