
Лампа світлодіодна "TORCH-80" 80W 6400K E27
787,21 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-016-0080-011
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "TORCH-80" 80W 6400K E27
Потужна світлодіодна лампа Lemanso TORCH-80 80W використовується для освітлення великих площ приміщень, гаражних просторів, різних складських приміщень, промислових об'єктів тощо.
Ця лампа видає освітлення в еквіваленті 640 Вт, порівнюючи з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи TORCH-80:
- Температура світіння — 6400 К
- Тип цоколя — E27
- Тип лампи — світлодіодна
- Діаметр — 232 мм
- Світловий потік, Лм — 8300
- Потужність — 80 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 80 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 640 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 175-250 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колірна температура | 6400К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 8300 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 232 мм |
| Діаметр | 127 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 205° |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 640 W |
| Робоча напруга | 175-250 V |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Тип цоколя | Е27 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 787,21 ₴
