
Лампа світлодіодна "CRAFT - 8" 8W 6400K E14
52,51 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-004-0008-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "CRAFT - 8" 8W 6400K E14
Світлодіодна лампа CRAFT - 8 8W використовується для освітлення приміщень, гаражних просторів, різних складських приміщень, промислових об'єктів і т.д.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 64Вт в порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи CRAFT - 8:
- Температура світіння - 6400К
- Тип цоколя - E14
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 37мм
- Світловий потік, Лм - 800
- Потужність - 8Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Свічка на вітрі |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 8 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 64 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 800 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 131 мм |
| Діаметр | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 200° |
| Розміри (ДхШхВ) | 131 мм*37мм |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Тип цоколя | E14 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52,51 ₴

