
Лампа Діодна 1W E27 A45 6400К
36,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-017-0001-050
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа Діодна 1W E27 A45 6400К
Світлодіодна лампа Horoz Electric RAINBOW 1W призначена для внутрішнього освітлення громадських та виробничих приміщень, інтер'єрного декоративного підсвічування, загального та локального освітлення робочого простору.
Характеристики світлодіодної лампи Horoz Electric RAINBOW 1W:
- Колір - білий 6400К
- Тип цоколя – E27
- Тип лампи – світлодіодна
- Діаметр - 45мм
- Світловий потік, Лм - 34
- Потужність - 1Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Кулька |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 1 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 100 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 34 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 67 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін експлуатації | 20.000 рік. |
| Робоча напруга | 100-250 V |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36,94 ₴

