Світильник трековий "ATLANTA-20" 20W 4200 чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 36° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 20 |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 130 мм * 70 мм * 164 мм |
| Світловий потік | 1600 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP20 |
| Термін експлуатації | 15 000 г. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689,21 ₴
