Прожектор світлодіодний "PARS-10" 10W зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | зелений |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 10 |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 112 мм * 96 мм * 25 мм |
| Світловий потік | 800 Lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 65 |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143,50 ₴
