Світильник врізний "Galaksi-60" 60 W 6400K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 60 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм х 595 мм х 11 мм |
| Врізний отвір | 595 мм * 595 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 480 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 303,85 ₴
