Світильник врізний поворотни "NORA-7" 7W 6400K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 56 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 70 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 52° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | пласти |
| Потужність | 7 |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø85.8x25 mm |
| Світловий потік | 630 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92,66 ₴
