
Світильник ландшафтний на сонячній батареї 2Вт "SOLARIS-2" стовпчик
2 482,55 ₴
- Немає в наявності
- Код: 078-014-0002-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник ландшафтний на сонячній батареї 2Вт "SOLARIS-2" стовпчик
Автономний садово-парковий ландшафтний світильник із вбудованою сонячною батареєю та акумулятором на 2600mAh та датчиком руху. Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких ґрунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дозволяє висвітлити необхідну територію. Термін служби – до 50000 годин, ступінь вологозахисту – IP65. Оснащений датчиком світла, що дозволяє регулювати освітлення залежно від часу.
Переваги SOLARIS-2:
- економічність.
- автономне відновлюване джерело живлення.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність | 2 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Світловий потік | 275 лм |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 4000К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 14 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 140 мм*140 мм*500 мм |
| Термін експлуатації | 50.000рік |
| Аналог лампи розжарювання | 16 Вт |
| Колірна температура, К | 4000 К |
| Додатково | Вмонтований датчик світла та датчик ручу |
| Час заряджання | 4-6 рік |
| Тривалість роботи від акумулятора | 12 рік — 18Lm/3 рік — 275Lm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 482,55 ₴
