
Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED "LAGUNA100" 100 W
4 361 ₴
- Готово до відправки
- Код: 074-006-0100-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED "LAGUNA100" 100 W
Автономний вуличний світильник Horoz Electric LAGUNA-100 з вбудованою сонячною батареєю та акумулятором, без підзарядки може працювати 12-15 годин. Використовується для зовнішнього висвітлення приміщень різного призначення, фасадів будівель, спортивних майданчиків, доріжок, стадіонів, заправок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дозволяє висвітлити необхідну територію. Ступінь вологозахисту - IP65. Оснащений сутінковим датчиком. У комплекті є пульт дистанційного керування.
Світильник Horoz Electric LED LAGUNA-100 має наступні режими роботи:
- автоматичний режим увімкнення/вимкнення в темний час доби - датчик сутінків
- 3 години - ручне керування
- 5 годин - ручне керування
- 8 годин - ручне керування
- режим On/Off - ручне керування
Характеристики:
- Потужність – 100Вт
- Аккумулятор - 3 x 3.2V 5Ah Lithium Iron Phosphate
- Сонячна панель - Polysilicon, 6V/16W, 350х350х17мм
- Тривалість зарядки - 4-6 год (хмарно-1 день, дощ-2 дні)
- Тривалість роботи – 12-15 годин
- Розміри - 185х444х63мм
- Світловий потік - 1300 lm
- Температура свічення - 6400K
- Ступінь захисту - IP65
- Висота установки - 3-5м
- Технічні особливості - вбудований датчик світла, пульт дистанційного керування
- Тип світлодіода - SMD LED
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 1300 лм |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Розміри (ДхШхВ) | 444 мм * 185 мм, батарея 350 мм * 350 мм, ø 40 mm (труба) |
| Термін експлуатації | 50 000 рік. |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Час заряджання | 4-6 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 361 ₴




