
Лампа світлодіодна "FILAMENT MINI GLOBE-6" 6W 2700К E27
90,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-063-0006-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "FILAMENT MINI GLOBE-6" 6W 2700К E27
Декоративна світлодіодна лампа Едісона
Лампа Едісона світлодіодна HOROZ FILAMENT MINI GLOBE-6
Світлодіодна декоративна лампа імітує лампу Едісона під старовинну ламп розжарювання.Ідеально підходять для додання приміщень теплою і затишної атмосфери
Гармонує практично з будь-якими світильниками.
Часто використовується без світильника для підсвічування приміщень в стилі лофт, барів, ресторанів і т.д.
Ідеально підходять до вуличних гірлянд
Характеристики:
- Потужність - 6Вт
- Цоколь - Е27
- Світловий потік - 700лм
- Температура світіння - 2700K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Филаментная |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 6 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 48 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 700 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 78 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 360° |
| Розміри (ДхШхВ) | 78 мм*45мм |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 2700К |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90,34 ₴
