Лампа світлодіодна IMPROVED "LED TUBE PRO - 60" 9W 60cm T8 6400К
Світлодіодна лампа IMPROVED "LED TUBE PRO - 60" - лінійна лампа стандарту 60см з цоколем G13.
Призначена для встановлення у растрові світильники.
Характеристики світлодіодної лампи IMPROVED "LED TUBE PRO - 60":
- Температура світіння – 6400К
- Робоча напруга – 175-250В
- Тип цоколя - G13
- Тип лампи – світлодіодна
- Розмір - 600х26мм
- Світловий потік, Лм - 900
- Потужність - 9Вт
- Матеріал корпусу – скло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Трубка |
| Цоколь | G13 |
| Потужність | 9 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 900 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Кут розсіювання | 195° |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм* 26 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 72 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Тип цоколя | G13 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111,25 ₴



