
Лампа світлодіодна IMPROVED "LED TUBE PRO - 120" 18W 120cm T8 6400К
203,81 ₴
- Готово до відправки
- Код: 002-003-0018-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна IMPROVED "LED TUBE PRO - 120" 18W 120cm T8 6400К
Світлодіодна лампа IMPROVED "LED TUBE PRO - 120" 18W - лінійна лампа стандарту 120см з цоколем G13.
Призначена для встановлення у растрові світильники.
Характеристики світлодіодної лампи IMPROVED "LED TUBE PRO - 120":
- Температура світіння – 6400К
- Робоча напруга – 220-240В
- Тип цоколя - G13
- Тип лампи – світлодіодна
- Розмір - 1200х26мм
- Світловий потік, Лм - 1800
- Потужність - 18Вт
- Матеріал корпусу – скло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Трубка |
| Цоколь | G13 |
| Потужність | 18 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Кут розсіювання | 195° |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм* 26 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 144 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Тип цоколя | G13 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203,81 ₴


