Світильник промисловий підвісний LED "GORDION-150" 150W 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 1200 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Кут розсіювання | 95 ° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 100 |
| Робоча напруга | 175 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 304,9 мм * 88 мм |
| Світловий потік | 15000 Lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 65 |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 073,78 ₴

