Світильник вмонтований "CLARA-6" 3000K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 6 W |
| Матеріал корпусу | метал, скло |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 96 мм * 40 мм |
| Врізний отвір | 73 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Колірна температура, К | 3000 К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147,30 ₴
