Світильник вмонтований "SILVIA" 1W 4200Kмат.хром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 8W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 32 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | Мат.хром |
| Колірна температура, К | 4200К, |
| Кут розсіювання | 20° |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 1 |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 41 мм х 35 мм |
| Світловий потік | 70 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232,88 ₴
