
Світильник трековий "BERN" 30W 4200K білий
1 125,85 ₴
- Готово до відправки
- Код: 018-017-0030-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трековий "BERN" 30W 4200K білий - це світильник спрямованого освітлення, застосовується як освітлення в житлових будинках, торгових залах, галереях, вітринах магазинів, виставкових центрах. Використовується, коли потрібно досягти акцентного освітлення, зонування площі або виділення окремих предметів або архітектурних форм. Завдяки можливості обертати лампу на 360 ° можна легко виділити такі об'єкти як прилавки і вітрини магазинів, різні зони відпочинку, архітектурні форми інтер'єру приміщення.
Світлодіодний (LED) трековий світильник Horoz Electric "BERN" 30W 4200K - світильник з вбудованим світлодіодним модулем використовується для монтажу на трековому шинопроводі.
Переваги:
- Спрямоване яскраве освітлення
- Можливість переміщення по трековій лінії, повертати у будь-якому напрямку, під будь-якими кутами
- Нешкідливість, відсутність шкідливих інфрачервоних та ультрафіолетових випромінювань
Характеристики:
- Напруга 180-240В
- Потужність - 30Вт,
- Ступінь захисту - IP20
- Світловий потік – 2000Лм
- Температура світіння - 4200К
- Матеріал основи – алюміній, пластик
- Колір виробу - білий
- Ступінь захисту - IP20
- Діаметр - 100 мм
- Довжина плафона – 190 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Спрямоване світло | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Колірна температура | 4200К |
| Форма | Циліндрична |
| Встановлення | Стельова |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 30 |
| Матеріал корпусу | литий алюміній |
| Кут розсіювання | 21° |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |
| Робоча напруга | 180 - 240 V |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125,85 ₴