
Світильник точковий поворотний LAVANTA чорний
75,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: 015-024-0050-050
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник точковий поворотний LAVANTA чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 70 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | max 50 Вт |
| Розміри (ДхШхВ) | 82 мм * 23 мм |
| Степінь захисту IP | ІР 20 |
| Тип цоколя | MR16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75,65 ₴
