
Світильник підвісний "TESLA" Е27 чорний
338,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 021-003-0001-050
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний "TESLA" Е27 чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | max. 60 W |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри (ДхШхВ) | 100 мм* 1000 мм |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338,20 ₴