
Світильник врізний "ALEXA-24" 24W 4200K (білий)
410,74 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-048-0024-030
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний "ALEXA-24" 24W 4200K (білий) 016-048-0024-030
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів COB LED.
Переваги світлодіодної панелі ALEXA-24:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника – врізний
- Напруга мережі – 160-265 B
- Потужність лампи - 24 Вт
- Колір світіння - 4200K
- Світловий потік – 1800 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 180х180х32 мм
- Колір – білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 Вт |
| Джерело світла | LED module |
| Колірна температура | 4200К |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 180 мм * 32 мм |
| Врізний отвір | 145 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Робоча напруга | 160-265V |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Ширина (діаметр) (мм) | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410,74 ₴

