
Світильник накладний MR16 FREZYA-R чорний
280,35 ₴
- Готово до відправки
- Код: 015-026-0050-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний MR16 FREZYA-R чорний
Світильник-спот FREZYA-R – накладний світильник спот циліндричної форми під джерела освітлення з типом цоколя GU10 та максимальною потужністю до 50 Ватт. Ви можете самі вибрати лампочки, характеристики яких, такі як потужність, кольоровість і т.д., найбільш підходять для вашого інтер'єру.
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Матеріал плафона – метал.
Характеристики:
- Тип світильника - накладний
- Напруга мережі - 220-240 B
- Потужність лампи – max. 50Вт
- Тип цоколя – GU10
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 93х93х103 мм
- Колір – чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Циліндр |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 9.3 см |
| Висота | 10.3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | max 50 Вт |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Розміри (ДхШхВ) | 103 мм * 93 мм |
| Ширина (діаметр) (мм) | 93 |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280,35 ₴
