Балка led "SIGMA-14" 14W 4200К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 128 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | з кнопкою, зчіплюються між собою |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 14 |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1156 мм * 30 мм |
| Світловий потік | 1100 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302,60 ₴
