
Фонарик ручний "RAUL-5"
1 230,87 ₴
- Готово до відправки
- Код: 084-035-0005-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фонарик ручний "RAUL-5" - компактний світлодіодний ліхтар, який працює від акумулятора. Зручна модель переносного освітлювача ідеально підходить для аварійного освітлення.
Галузь застосування:
- промислові об'єкти;
- приватних домоволодіння;
- освітлення на природі (намети, кемпінг);
- резервне висвітлення;
- евакуаційне висвітлення.
Характеристики:
- Джерело світла – світлодіоди типу POWER LED
- Потужність, Вт - 5
- Світловий потік – 420лм
- Тривалість роботи - 1 година/макс.потужн. - 4 години/мін.потуж.
- Живлення - від акумулятора 3.7V 4800mAh літієвий
- Розмір 110х200x140мм
- Ступінь захисту - ІР20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Світловий потік | 420 лм |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Мінімальний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі |
| Час роботи | 4 годин |
| Особливості ліхтаря | Вбудований акумулятор |
| Колір | Жовтий |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 мм |
| Ємність акумулятору | 4800 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | 5 |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм*140 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 40W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 7000/9000К |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230,87 ₴

