Світильник підвісний "RONDO" титановий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип цоколя | E27 |
| Виробник | Horoz Electric |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | титановий |
| Потужність | max. 60 W |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Розміри (ДхШхВ) | 210 мм * 1000 мм + 235 мм |
| Робоча напруга | 250 V |
| Додатково | высота регулюється |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 268,25 ₴

