
Світильник врізний "SLIM/Sq-15" 15W 4200К
226,95 ₴
- Готово до відправки
- Код: 056-005-0015-030
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний "SLIM/Sq-15" 15W 4200К 056-005-0015-030
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу – метал, плафон – пластиковий.
Переваги світлодіодної панелі SLIM/Sq-15W:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника - врізний
- Напруга мережі – 220~240 B
- Потужність лампи – 15Вт
- Колір світіння - 4200К
- Світловий потік – 900 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 195х195х25 мм
- Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 15 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Колірна температура | 4200К |
| Світловий потік | 900 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Квадратна |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Форма плафона | Квадратна |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 19.5 см |
| Ширина | 19.5 см |
| Діаметр | 19.5 см |
| Висота | 2.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 195 мм * 195 мм * 25 мм |
| Врізний отвір | 170 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Ширина (діаметр) (мм) | 195 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226,95 ₴

