Світильник тротуарний LED 1,2W мат.хром.білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 9.6W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 060 мм*95мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 6400; синій |
| Кут розсіювання | 120 |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Потужність | 1.2W |
| Робоча напруга | 220V - 240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 095мм |
| Світловий потік | 75Lm лм |
| Степінь захисту IP | IP67 |
| Термін експлуатації | 50.000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 784,33 ₴
