Світильник вологозахищений LED 72W 4200K "OKYANUS-72"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 72 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 1242 мм * 118 мм * 56 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 576 W |
| Робоча напруга | 170 -265 V |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 522,79 ₴
