Прожектор світлодіодний "ASLAN-50" 50W GREEN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 400 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | GREEN |
| Кут розсіювання | 100° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 50 |
| Робоча напруга | 175 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 163,7 мм * 224,3 мм * 30,5мм |
| Світловий потік | 4000 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 65 |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574,05 ₴
