
Світильник фасадний "GARDENYA-1" GU10 мат.хром без лампи настінний
854,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 075-010-0001-011
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник фасадний "GARDENYA-1" GU10 мат.хром без лампи настінний - використовується для зовнішнього декоративного освітлення під'їзних доріжок, оформлення територій кафе, ресторанів, приватних будинків, а також інших.
Корпус виготовлений з алюмінія.
Патрон GU10.
Як джерело світла використовується світлодіодна лампочка GU10(у комплект не входять), максимальна потужність – до 35Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Напруга | 220 В |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Тип живлення | Мережа |
| Цоколь | GU10 |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Розміри | |
| Довжина | 11 см |
| Висота | 16 см |
| Ширина | 10.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | мат. хром |
| Потужність | max.35 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 110 мм * 160 мм * 105 мм |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Тип цоколя | GU10 |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 854,40 ₴